Wyrzuć myśli, które Cię smucą czy złoszczą

wyrzuc

Popraw sobie nastrój. Wyrzuć myśli, które Cię smucą czy złoszczą, a szybko poczujesz ulgę!

Do założenia portalu Wyrzuć twórców nakłoniły problemy ,,dnia codziennego’’. Każdego dnia zmagamy się z problemami, kłopotami, ale również z tematami, którymi nie chcemy się podzielić nawet z najbliższymi. Uważamy bowiem, że są to tematy zbyt prywatne, intymne, czasami nawet wstydliwe. Jednym ze znanych sposobów na takie kłopoty jest wizyta u psychologa. Jednak w dalszym ciągu często nie mamy tyle śmiałości i odwagi, aby zapukać do drzwi specjalisty.

[text-blocks id=”single-post-ad” plain=1]

Portal ten ma w sposób całkowicie anonimowy pozwala na swobodne wyrzucanie z siebie ciążących emocji, poruszanie trudnych tematów, rozterek życiowych. Wyrzuć jest jednym z pierwszych tego typu serwisów na polskim rynku.Wyrzuć jest portalem, gdzie nie tylko wyrzucisz z siebie swoje problemy, ale również znajdziesz pomoc, lub zmniejszysz swój ,,bagaż’’ psychiczny. Serwis skierowany jest do wszystkich – ludzie w każdym wieku odczuwają w życiu frustrację, różnią się tylko obiekty tej frustracji. Nastolatkowie narzekają na szkołę, problemy ze znalezieniem miłości, brak akceptacji, konflikt lub brak zrozumienia z rodzicami, a młodzi rodzice najczęściej narzekają na problemy z dziećmi.

W przeciwieństwie do ogromnej większości portali społecznościowych, czy forów dyskusyjnych, gdzie użytkownik musi założyć konto, aby móc coś napisać, Wyrzuć nie ma nawet takiej możliwości. Użytkownicy mogą wyrzucać z siebie frustrację niemal automatycznie po wejściu na stronę, bez żadnego logowania. Dodatkowo, autorzy zapewniają im anonimowość i nie przechowują danych IP o autorach wpisów. To właśnie zachęca ludzi do pisania o swojej frustracji, stresie, problemach czy sekretach. Zakładanie kolejnego konta, pamiętanie hasła i odbieranie promocyjnej poczty z kolejnego serwisu jest dla wielu bardzo zniechęcające, a co gorsza, może budzić jeszcze większą frustrację lub stres.